Wiadomości

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 14.07.2021

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży markowego aparatu fotograficznego o wartości ponad 2 tysięcy złotych. Zdarzenie miało miejsce 18 czerwca 2021 r. około godz. 14:10 w sklepie przy ul. Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy. Wówczas sprawca wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu ukradł wspomniany aparat. Jego wizerunek zarejestrował monitoring. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach oraz filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 26, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 2658/21.

  • Sprawca stojący przy ladzie sklepowej. Stoi bokiem.
  • mężczyzna siedzi na ladzie sklepowej
  • Sprawca oparty łokciem o ladę sklepową- ujęcie z przodu.

Film aparat_fotograficzny.mp4

Pobierz plik aparat_fotograficzny.mp4 (format mp4 - rozmiar 29.95 MB)

Powrót na górę strony