Wiadomości

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji w Solcu Kujawskim zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z Solca Kujawskiego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru górskiego marki B-Twin koloru pomarańczowego, do której doszło 03.08.2021 r. około godz. 15:55 na terenie dworca PKP w Solcu Kujawskim. Sprawca kradzieży po zabraniu roweru wsiadł do pociągu na stacji PKP w Solcu Kujawskim i wysiadł na stacji PKP Toruń Główny, a następnie oddalił się w nieznanym kierunku. Jego wizerunek zarejestrował monitoring.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 71 22, a także całodobowo pod numerami 47 751 12 49 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. VII Kr- 1790/21.

 

  • Wizerunek sprawcy wchodzącego do wagonu pociągu.
  • Sprawca stojąc w korytarzu pociągu rozmawia przez telefon. Na przeciwko niego stoi skradziony rower.
  • Sprawca pochyla się na rowerem stojąc w korytarzu w wagonie pociągu.
Powrót na górę strony