Wiadomości

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Pomóż w identyfikacji

Data publikacji 26.02.2021

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą sprawę identyfikacyjną dotyczącą mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione w dniu 2 czerwca 2013 roku na terenie leśnym w okolicy miejscowości Bożenkowo. Dotychczas nie ustalono tożsamości mężczyzny.

W toku prowadzonych czynności została wykonana analiza antropologiczna oraz rekonstrukcja prawdopodobnego – przeżyciowego wyglądu twarzy (głowy) mężczyzny.

Rysopis: wzrost 176 cm, waga około 75-85 kg, włosy ciemne, liczne braki w tylnym uzębieniu, rozmiar buta 45 1/3.

Znaki szczególne: blizna po lewej stronie głowy – czoło po przeprowadzonej przyżyciowo trepanacji czaszki, tatuaż w okolicy lewego przedramienia w formie głowy kota.

Ubiór: szara bluza polarowa zapinana na zamek, brązowa bluza polarowa, granatowa bluzka bawełniana z długim rękawem, koszulka z krótkim rękawem w jasnym kolorze, czerwona podkoszulka na ramiączkach, niebieskie spodnie dżinsowe, czarne spodnie materiałowe, buty typu adidasy w kolorze białym, ciemne bokserki, czarna kurtka ocieplana zapinana na zamek, zegarek na bransolecie w kolorze złotym marki „Q&Q”

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefoniczny z prowadzącym sprawę 47-751-11-96, całodobowo 47-751-11-60 oraz 112, powołując się na L.dz. I Krk 1018/13.

Powrót na górę strony