Wiadomości

Rozpoznajesz te osoby?

Data publikacji 12.03.2021

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na filmie i zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie pobicia. Zdarzenie miało miejsce 23 stycznia 2021 roku około godziny 00:30 przed jednym z lokali gastronomicznych przy ulicy Kossaka w Bydgoszczy. Tam, trzech mężczyzn zaatakowało grupę osób, z których jedna doznała poważnych obrażeń twarzoczaszki wymagających przeprowadzenia operacji w szpitalu.

Jeden z napastników został przez policjantów ustalony i zatrzymany.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na filmie i zdjęciach. Informację można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem 47-751-53-32, a także całodobowo pod numerami 47-751-52-69 lub 112, powołując się na numer sprawy L.dz. Kr II – 468/21.

  • wizerunek atakujących mężczyzn
  • wizerunek atakujących mężczyzn
  • wizerunek atakujących mężczyzn
  • wizerunek sprawcy pobicia

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 33.32 MB)

Powrót na górę strony