Wiadomości

Dzielnicowi z bydgoskiego Szwederowa zabezpieczyli narkotyki

Data publikacji 26.03.2021

Bydgoszczanin wpadł z narkotykami. Zatrzymali go dzielnicowi z bydgoskiego Szwederowa. Policjanci zastali go w domu, gdy porcjował narkotyki. Zabezpieczyli ponad 60 gram MDMA. 30-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w środę (24.03.2021), wówczas dzielnicowi z bydgoskiego Szwederowa ustalili, że jeden z mieszkańców tego osiedla może posiadać zakazane środki odurzające. Policjanci poszli do jego miejsca zamieszkania. Tam zastali 30-latka podczas porcjowania narkotyków. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli 57 woreczków strunowych z zawartością białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to MDMA. Zabezpieczyli też między innymi dwie elektroniczne wagi. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy z bydgoskiego Szwederowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. To nie było jego jedyne przestępstwo. Kilka dni wcześniej został zatrzymany również z kilkunastoma porcjami narkotyków przez policjantów z bydgoskiego oddziału prewencji. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Powrót na górę strony