Wiadomości

Mieszkaniec Koronowa zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 30.04.2021

Ponad 170 porcji można by było zrobić z zabezpieczonych narkotyków. Takie ilości posiadał zatrzymany 21-latek. Mężczyzna wpadł w ręce bydgoskich i koronowskich policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli znaczne ilości marihuany, a także dwie tabletki amfetaminy. Za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj (29.04.2021) późnym popołudniem w Koronowie. Wówczas policjanci koronowskiego komisariatu i zespołu wywiadowczego bydgoskiej komendy prowadzili działania w centrum miasta. W ich trakcie, zauważyli w jednym z budynków, na klatce schodowej młodego mężczyznę. Osoba ta na widok policjantów próbowała uciec, trzymając coś kurczowo w dłoni. Funkcjonariusze zatrzymali go. Mężczyzna był agresywny. Nie bez powodu.

Okazało się, że posiada przy sobie „działkę” marihuany. Policjanci postanowili też sprawdzić mieszkanie, do którego posiadał klucze. Tam, w trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli woreczek z zielonym suszem roślinnym oraz dwie tabletki.

21-latek został doprowadzony do koronowskiego komisariatu. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczony susz to marihuana, a tabletki to amfetamina. Łącznie ponad 170 g narkotyków. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (30.04.2021) śledczy z Koronowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 21-latkowi zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje już prokurator. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony