Wiadomości

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Data publikacji 22.07.2021

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (22.07.2021) na drodze S5 w Maksymilianowie w powiecie bydgoskim. Śmierć na miejscu poniósł 49-letni mężczyzna, który w chwili zdarzenia zmieniał koło w swoim pojeździe.

Dzisiaj (22.07.2021) o godz. 06:35 dyżurny bydgoskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym zaistniałym na drodze S5 w Maksymilianowie w powiecie bydgoskim.

Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy potwierdzili ten fakt. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierujący busem marki Citroen, po zjechaniu na pas wyłączony z ruchu, wymieniał koło w pojeździe. Wówczas w busa uderzył jadący z tego samego kierunku kierujący nissanem. Bus przemieścił się i najechał na zmieniającego koło 49-letniego kierowcę, który mimo prowadzonej reanimacji zmarł.

Teraz policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

Powrót na górę strony