Wiadomości

Poszukiwany udawał Mikołaja

Data publikacji 03.01.2022

Koronowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 39-latek schował się przed funkcjonariuszami na dachu za kominem kamienicy. Teraz zgodnie z wyrokiem sądu spędzi najbliższy rok za kratkami zakładu karnego.

Wczoraj (2.01.2022) wieczorem policjanci z Koronowa zatrzymali w Bydgoszczy poszukiwanego 39-latka. Mężczyzna ukrywał się przed funkcjonariuszami. Był przez nich poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej uprawnionemu funkcjonariuszowi. Przestępstw tych dokonał w „recydywie”.

Koronowscy policjanci ustalili, że poszukiwany mężczyzna może mieszkać na terenie Bydgoszczy. Trop doprowadził ich do jednego z adresów na bydgoskim Okolu. Tam funkcjonariusze zapukali do typowanego mieszkania w kamienicy. Po kilku minutach, drzwi otworzyła żona poszukiwanego, która oznajmiła, że mąż przebywa aktualnie w delegacji. To jednak nie przekonało funkcjonariuszy.

W mieszkaniu zauważyli, że jedno z dachowych okien jest niedomknięte. Jeden z policjantów wszedł na dach, a następnie dachem przeszedł na kolejną kamienicę, gdzie za kominem zauważył ukrywającego się 39-latka. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do koronowskiego komisariatu. Następnie trafił do więzienia, gdzie zgodnie z wyrokiem spędzi tam najbliższy rok i dwa miesiące.

Powrót na górę strony