Wiadomości

Bieg charytatywny bydgoskich policjantów

Data publikacji 12.08.2022

Wczoraj (11.08.2022) z okazji 25-lecia Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, zorganizowany został wirtualny bieg charytatywny. Jego celem było propagowanie sportowej rywalizacji, jako skutecznej metody rozwoju osobistego oraz integracji środowiska policyjnego. Do akcji włączyli się bydgoscy policjanci.

Chętnych policjantów z garnizonu bydgoskiego do wzięcia udziału w akcji charytatywnej nie brakowało. Funkcjonariusze oraz pracownicy bydgoskiej komendy i jednostek podległych, po wcześniejszym opłaceniu „startowego” na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, mogli wziąć udział w biegu. Zgodnie z regulaminem, mieli do pokonania minimum 25 minutowy dystans w dowolny sposób – bieg, marsz, spacer. Priorytetem była pomoc fundacji, ale przy okazji był to też świetnie wspólnie spędzony czas na świeżym powietrzu.

Charytatywny bieg w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" rozpoczął Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy insp. Witold Markiewicz. Szef bydgoskiej Policji wspólnie ze swoimi Zastępcami, policjantami oraz pracownikami czynnie brał udział w akcji.

Sportowe i charytatywne przedsięwzięcie okazało się być świetną zabawą.

  • policjanci w strojach sportowych biegną
  • policjanci w strojach sportowych biegną
  • policjanci w strojach sportowych biegną
  • policjanci w strojach sportowych biegną
  • policjanci stoją w strojach sportowych po biegu
  • wspólne zdjęcie policjantów w strojach sportowych
Powrót na górę strony