Wiadomości

Challenge bydgoskich policjantów dla małej Zosi chorej na SMA

Data publikacji 07.10.2022

Bydgoscy policjanci zebrali się dzisiaj (07.10.2022) przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, aby pod dowództwem Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji wspólnie, w ramach akcji, wykonać 15 przysiadów i wesprzeć zbiórkę na leczenie, chorej na SMA, Zosi.

Policjanci z Bydgoszczy nie rzucają słów na wiatr. Jak powiedzieli, tak zrobili. Podczas spotkania z rodziną dziewczynki w Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy, które miało miejsce pod koniec września (27.09.2022) policjanci wspierając bliskich dziewczynki przekazali na licytację maskotkę kujawsko-pomorskiej policji „Polfinka. Wówczas też zadeklarowali, że na tym nie poprzestaną.

Dlatego dzisiaj (07.10.2022) podjęli kolejne działania i wzięli udział w zadaniu mającym pomóc w zebraniu środków na leczenie dziewczynki, zachęcając tym krokiem innych do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w akcji. W tym celu zgromadzili się przed budynkiem komendy i wspólnie, pod dowództwem Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji podinsp. Jarosława Zdunka, wykonali 15 przysiadów.

Po wykonaniu zadania podinsp. Jarosław Zdunek nominował do wzięcia udziału w akcji Straż Miejską w Bydgoszczy, Placówkę Straży Granicznej w Bydgoszczy oraz Oddział Zewnętrzny Bydgoszcz – Fordon Aresztu Śledczego w Bydgoszczy. 

Zebrane środki zasilą konto prowadzonej na rzecz Zosi zbiórki.

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony