Wiadomości

Nietrzeźwi kierujący podczas „Trzeźwego poranka” na Błoniu

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz- Błonie skontrolowali 463 kierujących. Wszystko w ramach przeprowadzonych działań „Trzeźwy Poranek”. Trzech kierujących straciło prawo jazdy, gdyż byli nietrzeźwi. Nietrzeźwy był również bydgoszczanin, który kierował pojazdem pomimo braku uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Wczoraj (27.11.2022) dzielnicowi oraz policjanci ogniwa patrolowo- interwencyjnego z komisariatu na bydgoskim Błoniu przeprowadzili działania „Trzeźwy Poranek”.

Miały one na celu wyeliminowanie z ruchu osób, które wsiadły za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu, a tym samym stwarzały realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Funkcjonariusze na ulicach osiedli dokonywali kontroli trzeźwości kierujących wykorzystując do tego nowoczesne urządzenie Alco- Blow.

W trakcie działań policjanci skontrolowali łącznie 463 kierujących. Niestety czterech kierujących wsiadło „za kółko” w stanie nietrzeźwości. Wśród nich był bydgoszczanin kierujący samochodem nie mając do tego uprawnień. Teraz ich sprawą zajmie się sąd. Trzej kierujący stracili prawo jazdy.

Powrót na górę strony