Wiadomości

Promowanie służby w Policji na targach w Operze Nova

W niedzielę (12.03.2023) w Operze Nova w Bydgoszczy odbyły się Targi Familijne pod nazwą ,,Mama, Tata i Dziecko”. Na zaproszenie organizatorów udział w przedsięwzięciu wzięli profilaktycy ze śródmiejskiego komisariatu, mł. asp. Małgorzata Tworek-Haraszkiewicz oraz pracownik cywilny Izabela Adamczak–Trzaskalska.

Na targach zaprezentowało się wielu wystawców. Organizator zapewnił warsztaty oraz prelekcje w omawianej tematyce, poświęconej rodzinie, zwłaszcza dzieciom.

Swoje stanowisko zaprezentowali przedstawiciele Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście. Profilaktycy przygotowali liczne atrakcje dla najmłodszych. Maluchy otrzymały w prezencie kolorowanki i balony, a także modele pojazdów służb ratunkowych do składania. Starsze dzieci chętnie i z odwagą robiły sobie odciski paluszków, co było dla nich ciekawym i interesującym doświadczeniem. Radość milusińskich była ogromna. W celu promowania i zapewnienia bezpieczeństwa rozdane zostały odblaski, dzięki którym dzieci będą bardziej widoczne na drodze.

Na stanowisku policjanci przygotowali także materiały dla starszych odbiorców. Śródmiejscy profilaktycy zaprezentowali całą gamę ciekawych informacji w postaci ulotek, plakatów związanych z promocją zawodu policjanta, jako jeden z ciekawych i możliwych wyborów przyszłej drogi zawodowej.

W trakcie targów policjantka chętnie dzieliła się swoim doświadczeniem i odpowiedziała na wiele pytań. Podkreślała, jaką satysfakcję daje pomaganie drugiemu człowiekowi oraz służba w Policji.

  • Radosne dziecko uśmiecha się z radiowozu
  • Ulotki i gadżety związane z służba w Policji
  • Policjantka prezentuje stanowisko promocyjne
Powrót na górę strony