Wiadomości

Wspólnie na rzecz zapobiegania kradzieżom sklepowym

Data publikacji 14.03.2023

Wczoraj (13.03.2023) w Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy odbyło się spotkanie ze specjalistami do spraw bezpieczeństwa z placówek handlowych działających na terenie naszego miasta. Celem spotkania było wypracowanie wspólnej strategii działania mającej na celu ograniczenie kradzieży na ich terenie.

Bydgoscy policjanci podejmują szereg działań mających na celu ograniczenie popełniania różnego rodzaju przestępstw i wykroczeń. W tym aspekcie funkcjonariusze współpracują z różnymi podmiotami.

Mając na względzie zapobieganie tego rodzaju przestępczości na terenie placówek handlowych, Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy inspektor Witold Markiewicz zaprosił na spotkanie przedstawicieli podmiotów handlowych funkcjonujących na terenie Bydgoszczy.

Na wczorajszym (13.03.2023) spotkaniu kierownictwo bydgoskiej komendy gościło specjalistów do spraw bezpieczeństwa obiektów handlowych. Przedstawiając cel i założenia spotkania, Komendant Markiewicz zainicjował dyskusję mającą na celu zobrazowanie problemu zarówno ze strony przedstawicieli sklepów, jak i policji.

Efektem spotkania było wypracowanie możliwych działań i rozwiązań, które w najbliższym czasie zostaną wdrożone na terenie zainteresowanych placówek handlowych.

  • Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy podczas wystąpienia
  • Policjanci i przedstawiciele placówek handlowych podczas spotkania.
  • uczestnicy spotkania
Powrót na górę strony