Wiadomości

Dzień Dziecka w „Jedynce” razem z policjantami z Koronowa

Data publikacji 01.06.2023

Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie zaprosiła Komisariat Policji w Koronowie do współpracy przy organizacji Dnia Dziecka.

01.06 jest międzynarodowym dniem, kiedy swoje święto mają wszystkie DZIECI. Z tego powodu Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie wraz z policjantami z Koronowa spełniali marzenia tworząc na boisku małe miasteczko przygód.

Policyjny profilaktyk młodszy aspirant Sandra Mindak wraz z młodszym aspirantem Pawłem Kirchner oraz przy współpracy z przewodnikami psów służbowych z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa w przypadku spotkania z agresywnym zwierzęciem oraz na temat zbliżających się wakacji.

Policjanci pokazali również swój radiowóz oraz zaprosili uczniów do zagrania w grę pod tytułem „ Bezpieczeństwo nad wodą”, wszystko pod szyldem „Bezpieczne Wakacje”.

Już wiemy, że ta forma spędzania Dnia Dziecka bardzo podobała się uczniom, ale również i nauczycielom, którzy z pełnym zaangażowaniem brali udział w kolejnych przedsięwzięciach. Wszystkiego dokładnie i bacznie pilnował Nasz policyjny POLFINEK.

Życzymy wszystkim Dzieciom, tym małym i tym dużym, bezpiecznego i pełnego uśmiechu DNIA DZIECKA !!!

  • dzieci na boisku szkolnym oglądają pokaz tresury psa policyjnego
  • policjant z psem oraz dziewczynka podczas pogadanki
  • dzieci na boisku
  • dzieci pod okiem policjantów grają w grę na macie edukacyjnej
  • dzieci i policjantka podczas spotkania
  • podziękowania dla policjantów
Powrót na górę strony