Wiadomości

Bydgoscy „wodniacy” każdego dnia obecni na akwenach

Choć wakacje za nami to niemal przez cały czas słoneczna aura sprzyja wypoczynkowi nad wodą, ale nie tylko. W miniony weekend odbywały się Mistrzostwa Europy w Wioślarstwie na Brdyujściu oraz XXIII Żeglarskie Regaty Pamięci na Zalewie Koronowskim. Nad bezpieczeństwem uczestników wspomnianych imprez, a także wszystkich wypoczywających nad akwenami, czuwali policyjni „wodniacy” z bydgoskiej komendy miejskiej.

Słoneczna pogoda przyciąga nad wodę wiele osób. Nad ich bezpieczeństwem czuwają policjanci z ogniwa wodnego bydgoskiej komendy.

Nie inaczej było w miniony weekend, gdy odbywały się Mistrzostwa Europy w Wioślarstwie na Brdyujściu oraz XXIII Żeglarskie Regaty Pamięci na Zalewie Koronowskim.

Bydgoscy policjanci przypominają o rozwadze podczas pływania różnego rodzaju sprzętem po akwenach. Pamiętajmy, że w pierwszej kolejności o własne bezpieczeństwo musimy zadbać sami. Przewidujmy, jakie niebezpieczeństwa może nieść za sobą nasze zachowanie, brawurowa zabawa, popisywanie się przed znajomymi czy alkohol. Pamiętajmy też o mogącej się szybko zmienić pogodzie.

Policja przypomina!!! Tylko przestrzegając tych podstawowych zasad możemy sprawić, aby nasz wypoczynek nad wodą był bezpieczny i zakończył się szczęśliwe. Pamiętajmy, że bezpieczna kąpiel zależy przede wszystkim od nas samych!

  • Policjanci podczas służby na wodzie.
  • Policjanci podczas służby na wodzie.
  • Policjanci podczas służby na wodzie.
Powrót na górę strony