Wiadomości

Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Data publikacji 16.11.2023

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia dwóch torebek (damskiej i męskiej), telefonu komórkowego oraz kurtki męskiej. Zdarzenie miało miejsce 22 października 2023 r. w lokalu przy ul. Podwale w Bydgoszczy.

Wizerunki mężczyzn zarejestrował monitoring. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach oraz filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 52 16, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 3948/23.

  • Wizerunek mężczyzny
  • Wizerunek mężczyzny
  • Wizerunek trzech mężczyzn

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 11.77 MB)

Powrót na górę strony