Wiadomości

Odpowie za posiadanie narkotyków

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 28-latka, który w mieszkaniu miał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli u niego ponad 50 gramów MDMA. Bydgoszczanin już usłyszał zarzut dotyczący posiadania zabronionych substancji.

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 28-latkowi, którego zatrzymali kryminalni z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu.

Wszystko zaczęło się od ustaleń policjantów, którzy podejrzewając, że mężczyzna ma związek z narkotykami, postanowili złożyć mu wizytę. W tym celu w miniony piątek (19.01.2024) pojechali do jego miejsca zamieszkania. Zastali go przed klatką schodową jednej z kamienic w Śródmieściu. Po przedstawieniu powodu przyjazdu poszli wraz z nim do wynajmowanego przez niego lokalu.

Tam podczas przeszukania, w szafce kuchennej ujawnili worek foliowy z zawartością kryształu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to 55 gramów MDMA.

Mężczyzna został przewieziony do komisariatu, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków zabronionych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii.

Powrót na górę strony