Wiadomości

Policjanci z Bydgoszczy zatrzymali 42 osoby poszukiwane

Data publikacji 19.03.2024

Policjanci z bydgoskiej komendy miejskiej oraz podległych komisariatów wsadzili za kraty kolejne osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze zatrzymali w minionym tygodniu łącznie 42 osoby, w tym 5 z nich poszukiwanych listem gończym, 34 nakazem doprowadzenia do placówki penitencjarnej oraz 3 do ustalenia miejsca pobytu. Wszyscy muszą się teraz liczyć z konsekwencjami swoich wcześniejszych czynów.

Podstawami prowadzonych przez policjantów poszukiwań osób, które wcześniej weszły w konflikt z prawem, są wydane przez sądy postanowienia, takie jak: list gończy, nakaz doprowadzenia czy ustalenie miejsca pobytu. Na ich podstawie funkcjonariusze prowadzą swoje działania związane z zatrzymywaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Nie inaczej było w minionym tygodniu (11-17.03.2024). Policjanci z komendy miejskiej w Bydgoszczy i podległych komisariatów zatrzymali łącznie 42 osoby, za którymi sądy wydały 5 listów gończych, 34 nakazy doprowadzenia do placówki penitencjarnej oraz 3 postanowienia o ustalenie miejsca pobytu.

Teraz czekają je konsekwencje prawne.

Powrót na górę strony