Wiadomości

Ponad kilogram narkotyków zabezpieczony przez dzielnicowych ze Śródmieścia

Data publikacji 03.04.2024

Dzielnicowi z bydgoskiego Śródmieścia po raz kolejny zatrzymali bydgoszczanina za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Tym razem to ponad kilogram środków odurzających. 20-latek usłyszał już zarzut. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

To już kolejna taka akcja przeprowadzona przez dzielnicowych z bydgoskiego Śródmieścia. Nie ustają oni w walce z przestępczością narkotykową w naszym mieście. Tym razem na celowniku mundurowych znalazł się 20-latek z Osiedla Leśnego.

Policjanci ustalili, że może on przechowywać w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Aby to sprawdzić w miniony piątek (29.03.2024) zapukali do drzwi jego lokalu. Już na wejściu wyczuli silną woń marihuany. Podczas przeszukania ujawnili ponad 100 gramów zielonego suszu roślinnego oraz niemal 900 gramów skrystalizowanej substancji. Wstępne testy wykazały, iż jest to to marihuana oraz kryształ 2CB. Ponadto mundurowi zabezpieczyli ponad 250 sztuk tabletek, gotówkę oraz dwa pistolety na naboje gazowe.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. W sobotę (30.04.2024) prokurator zastosował wobec 20-latka policyjny dozór. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  • Zabezpieczone środki odurzające
  • Zabezpieczona gotówka, wagi, pistolety i telefony
  • Osoba zatrzymana
Powrót na górę strony