Wiadomości

Dzielnicowy z Fordonu zapraszał mieszkańców na debatę

Starszy sierżant Jakub Skrzypek, dzielnicowy Osiedla Nad Wisłą oraz pełniący obowiązki dzielnicowego w rejonie Osiedla Brdyujście, podczas realizacji obowiązków służbowych zapraszał mieszkańców Fordonu na debatę społeczną. Korzystając z okazji propagował i zachęcał lokalną społeczność także do udziału w plebiscycie #Super Dzielnicowy 2024 roku.

Dzielnicowy jest policjantem pierwszego kontaktu. To do niego zgłaszają się mieszkańcy z różnymi problemami dotyczącymi najczęściej konfliktów sąsiedzkich, problemów rodzinnych czy wychowawczych z dziećmi. Niejednokrotnie jest też tak, że policjanci ci realizują działania związane z profilaktyką zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak również dorosłych mieszkańców.

Tym razem spotkania z mieszkańcami podczas obchodu rejonu wiązały się z przekazaniem zaproszeń na debatę społeczną, która ma się odbyć 23 kwietnia 2024 r. oraz zachęcaniem do głosowania w plebiscycie #Super Dzielnicowy 2024 roku.

Przypominamy!

Debata zaplanowana na wtorek (23 kwietnia 2024 r.) na godzinę 16.00 dotyczyła będzie "Bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego na drogach dzielnicy Fordon" i skierowana jest do wszystkich jej mieszkańców.

Podczas spotkania poruszone zostaną tematy dotyczące bezpieczeństwa na drogach w tej części miasta.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców osiedla i osoby zainteresowane tematem bezpieczeństwa użytkowników dróg do udziału w debacie społecznej.

 

Powrót na górę strony