Wiadomości

Spotkanie policjantów z uczniami Szkoły Podstawowej nr 35 w Bydgoszczy

Data publikacji 07.06.2024

Profilaktycy z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 35 przy ul. Nakielskiej 273 w Bydgoszczy. Omówili z dziećmi bezpieczne zachowanie podczas letniego wypoczynku.

Jak każdego roku w czerwcu, tak i w tym roku, profilaktycy z bydgoskiego Błonia odwiedzają uczniów szkół podstawowych żeby porozmawiać z nimi o bezpiecznym wypoczynku.

Wczoraj (06.06.2024) w Szkole Podstawowej nr 35 przy ul. Nakielskiej 273 w Bydgoszczy funkcjonariusze przeprowadzili z uczniami klas 0-III zajęcia profilaktyczne o bezpieczeństwie w czasie wakacji.

Prowadzący wspólnie z dziećmi omówili zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w czasie wypoczynku w górach czy też samodzielnego pobytu w domu. Ważnym punktem spotkania było również przypomnienie zasad właściwego zachowania w kontakcie z osobą nieznajomą i zasad ruchu drogowego, o których trzeba pamiętać w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i z ogromnym zaangażowaniem brały udział w zajęciach dzieląc się z prowadzącymi własnymi doświadczeniami.

  • Policjant na spotkaniu z dziećmi
  • Policjant na spotkaniu z dziećmi
  • Policjant na spotkaniu z dziećmi
Powrót na górę strony