Wiadomości

„Łatwo Pomagać” - festyn charytatywny w Koronowie z udziałem policjantów

Data publikacji 11.06.2024

Stowarzyszenie „Łatwo Pomagać” zorganizowało na terenie Pieczysk piknik charytatywny, którego celem było zebranie funduszy na wsparcie małych pacjentów onkologii i hematologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A. Jurasza i Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy. Nie mogło zabraknąć na nim koronowskich policjantów.

W minioną niedzielę (09.06.2024) w Pieczyskach, Stowarzyszenie „Łatwo Pomagać” zorganizowało piknik charytatywny z myślą o pacjentach onkologii i hematologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A. Jurasza i Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy.

Do akcji, jak co roku, włączyli się policjanci z Komisariatu Policji w Koronowie, którzy przekazali na licytację „POLFINKI”- maskotki kujawsko-pomorskiej Policji. Koronowskich policjantów oraz technika kryminalistyki z Wydziału Techniki Kryminalistycznej Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy można było spotkać w namiocie profilaktycznym.

Licytacje, namioty reprezentacyjne służb mundurowych, pokaz psów ratowniczych oraz wielkie maszyny – to niektóre atrakcje czekające na uczestników pikniku przygotowanego przez Stowarzyszenie „Łatwo Pomagać”.

W programie były również zawody hobby horse, wystawa pająków i zwierząt egzotycznych, licytacje i loterie, pokazy tańca, wystawa lalek o dziwnych twarzach, pływanie na łodzi i statku, a także animacje dla najmłodszych.

Wylicytowane POLFINKI trafiły w bezpieczne ręce. Festyn był szóstym zorganizowanym przez Stowarzyszenie piknikiem charytatywnym, za rok oczywiście widzimy się ponownie. Pamiętajmy – ŁATWO POMAGAĆ!!!

  • Policjanci podczas pikniku charytatywnego.
  • Policjanci podczas pikniku charytatywnego.
  • Policjanci podczas pikniku charytatywnego.
Powrót na górę strony