Wiadomości

Śródmiejscy profilaktycy na festynie ,,Dreamnight at the zoo - Wieczór marzeń w zoo" w Myślęcinku

Starszy sierżant Damian Sowiński Vel Sliwa oraz starsza posterunkowa Julia Rejment- Pawlak z Ogniwa Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście w miniony piątek (07.06.2024) uczestniczyli w festynie dla dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych pod nazwą ,,Dreamnight at the zoo - Wieczór marzeń w zoo", który zorganizowany został w ogrodzie zoologicznym w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku.

Zainicjowana po raz osiemnasty akcja ma zasięg międzynarodowy i ma formę rodzinnych spotkań, w którą włączają się ogrody zoologiczne na całym świecie. W akcję włączyli się także śródmiejscy mundurowi aktywnie uczestnicząc w przedsięwzięciu, przynosząc w ten sposób radość dzieciom.

Odwiedzający z zainteresowaniem oglądali radiowozy. Najmłodsi milusińsy mogli spełnić swoje marzenia wsiadając do ich wnętrza.

Korzystając z okazji uczestnicy dowiedzieli się od policjantów, jak być bezpiecznym pieszym w ruchu drogowym.

Młodzi ludzie mieli wiele pytań, na które policjanci odpowiadali, opierając się o własne przeżycia i doświadczenia, w związku z czym przekaz dla odbiorców był bardzo ciekawy i interesujący, a zainteresowanie było bardzo duże.

Powrót na górę strony