Wiadomości

Dzień dziecka w „Jedynce” spędzony razem z policjantami z Koronowa

Data publikacji 03.06.2025

Już po raz trzeci Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie zaprosiła koronowskich policjantów do współpracy przy organizacji Dnia Dziecka. Na najmłodszych czekało dużo atrakcji o tematyce związanej z bezpieczeństwem.

1 czerwca jest międzynarodowym dniem, kiedy swoje święto mają wszystkie Dzieci. Z tego powodu Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie we współpracy ze wszystkimi służbami mundurowymi, spełniała marzenia uczniów tworząc na boisku szkolnym małe miasteczko mundurowe.

Policyjny profilaktyk aspirant Sandra Mindak wraz ze starszym sierżantem Pauliną Trepiak pokazywały najmłodszym policyjny radiowóz, a także przenosiły dzieci w świat gier planszowych o tematyce policyjnej. To wszystko działo się pod szyldem „Bezpieczne Wakacje”.

Już wiemy, że taka forma spędzania Dnia Dziecka bardzo podobała się nie tylko uczniom, ale również i nauczycielom, którzy z pełnym zaangażowaniem brali udział w kolejnych przedsięwzięciach. Pełni zapału piszemy się już na następny rok.

Czego nie robi się dla najmłodszych!

autor: asp. Sandra Mindak
publikacja: st. sierż. Jakub Skrzypek

  • Dzień Dziecka w Koronowie
  • Dzień Dziecka w Koronowie
  • Dzień Dziecka w Koronowie
Powrót na górę strony