Świadków rozboju i uszkodzeń ciała prosimy o kontakt
Policjanci z komisariatu w Białych Błotach zwracają się z prośbą o zgłoszenie się świadków rozboju oraz uszkodzenia ciała dwóch mężczyzn. Do zdarzenia doszło 30.05.2026 r. około godziny 22.00 r. przy ulicy przy ulicy Dębowej w Łochowie. Osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.
Kryminalni z Komisariatu Policji w Białych Błotach, pod nadzorem prokuratora, prowadzą postępowanie w sprawie rozboju oraz uszkodzenia ciała dwóch mężczyzn, do których doszło 30.05.2026 r. około godziny 22.00 r. przy ulicy przy ulicy Dębowej w Łochowie i poszukują świadków tych przestępstw.
Osoby posiadające wiedzę na temat przebiegu zdarzenia podczas festynu „Szparagowe Smaki Łochowa” lub znające inne, istotne fakty z nim związane proszą o kontakt z funkcjonariuszami.
Informacje można przekazać policjantowi nadzorującemu sprawę pod numerem telefonu 47 751 59 19, a także całodobowo dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy pod numerami 47 751 12 49 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. VIII-Kr-1524/26.
autor: nadkom. Lidia Kowalska
publikacja: nadkom. Lidia Kowalska