Wiadomości

Bydgoszczanin aresztowany za pobicie

Data publikacji 23.12.2015

Na trzy miesiące aresztu trafił bydgoszczanin podejrzany o ciężkie pobicie 34-latka. Taką decyzję podjął sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy. 24-latek wraz z dwoma mężczyznami napadli na pokrzywdzonego przed jednym z bydgoskich lokali. Pobity trafił z poważnymi obrażeniami do szpitala. Przestępstwo miało charakter chuligański.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (20.12.2015) po godzinie 1:00 w nocy. Wówczas trzech sprawców przy ulicy Warszawskiej zaatakowało 34-latka. Mężczyźni pobili pokrzywdzonego, po czym uciekli. O tej sytuacji zostały powiadomione służby ratunkowe. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Tam okazało się, że ma poważne wewnętrzne obrażenia.

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia. Na podstawie zebranych informacji policjanci wytypowali i zatrzymali jednego ze sprawców. 24-latek trafił do policyjnego aresztu.

Śródmiejscy śledczy przedstawili mu zarzut pobicia, czego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu człowieka. Przestępstwo to ma charakter chuligański. Co więcej, pobicia dokonał w warunkach tzw. „recydywy”, za co może spodziewać się o wiele większej kary.

Dzisiaj (23.12.2015) podejrzany, po wcześniejszym przesłuchaniu przez prokuratora, został doprowadzony przez kryminalnych z bydgoskiego Śródmieścia na posiedzenie aresztowe. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy aresztował 24-latka na okres trzech miesięcy.   

Trwają czynności dotyczące ustalenia tożsamości pozostałych sprawców i ich zatrzymania.

Powrót na górę strony