Wiadomości

Odpowiedzą za nocne dewastacje samochodów

Data publikacji 01.06.2016

Dwaj bydgoszczanie odpowiedzą za uszkodzenie mienia. Mężczyźni zdewastowali zaparkowane pojazdy. Wpadli w ręce kryminalnych z Fordonu. Śledczy z bydgoskich Wyżyn udowodnili im łącznie siedem uszkodzonych pojazdów.

W poniedziałek (30.05.2016) tuż przed północą dyżurny z bydgoskich Wyżyn otrzymał informację o dewastacji pojazdów. Z relacji zgłaszającego wynikało, że dwóch mężczyzn idąc ulicą Siedleckiego w kierunku ulicy Bełzy uszkadzało zaparkowane pojazdy.

Na miejsce został natychmiast skierowany znajdujący się w pobliżu patrol kryminalnych z Fordonu. Policjanci zaczęli sprawdzać okoliczne ulice. Na wysokości ulicy Bełzy i Wojska Polskiego zauważyli opisywanych mężczyzn. 29 i 28-latek zostali zatrzymani i dowiezieni do policyjnego aresztu.

Sprawą zajęli się śledczy z bydgoskich Wyżyn. Jak się okazało, zatrzymani zdewastowali łącznie siedem pojazdów. Funkcjonariusze ustalili pokrzywdzonych i przyjęli od nich zawiadomienia. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego podejrzani odpowiedzą za uszkodzenie mienia. Teraz za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Powrót na górę strony