Wiadomości

Przywłaszczył telefon i miał narkotyki

Data publikacji 11.06.2018

Soleccy policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o przywłaszczenie mienia. Mężczyzna był w posiadaniu cudzego telefonu komórkowego. Podejrzany miał też marihuanę, z której można by było zrobić ponad 30 porcji tego narkotyku. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Do zdarzenia doszło w piątek (08.06.2018), wówczas policjanci z Solca Kujawskiego przeszukali mieszkanie jednego z mieszkańców miasta. Funkcjonariusze podejrzewali go o przywłaszczenie telefonu komórkowego. Na miejscu wszystko się potwierdziło.

Kryminalni znaleźli nienależące do niego mienie. Niemniej jednak, oprócz telefonu znaleźli coś jeszcze. Zielony susz roślinny oraz podejrzaną substancję - kryształki, które zostaną poddane badaniu. Natomiast wstępne badanie narkotesterem suszu roślinnego wykazało, że jest to marihuana. 24-latek został zatrzymany i dowieziony do komisariatu.

Śledczy z Solca Kujawskiego na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut przywłaszczenia mienia. Natomiast jeśli ekspertyza laboratoryjna potwierdzi wstępne badanie to mieszkaniec Solca Kujawskiego usłyszy dodatkowo zarzut posiadania narkotyków.

Powrót na górę strony