Wiadomości

Poszukiwany wpadł w ręce policjantów z bydgoskiej "drogówki"

Data publikacji 06.03.2019

Patrol ruchu drogowego z bydgoskiej komendy zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. 21-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Funkcjonariusze znaleźli przy nim porcję marihuany. Podejrzany poszukiwany był do odbycia kary aresztu.

Wczoraj (05.03.2019) około godziny 8:00 patrol z bydgoskiej „drogówki” zauważył vw golfa, w którym  pasażer nie posiadał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Policjanci zatrzymali auto do kontroli u zbiegu ulic Akademickiej i Kaliskiego w Bydgoszczy.

W trakcie sprawdzania 21-letniego pasażera pojazdu okazało się, że jest poszukiwany przez bydgoski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. To jednak nie wszystko. Funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczek z zielonym suszem roślinnym.

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do komisariatu w Fordonie. Tam wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana. Za niekorzystanie z pasów bezpieczeństwa 21-latek został ukarany mandatem karnym.

Następnie fordońscy śledczy na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Jeszcze tego samego dnia bydgoszczanin trafił za kratki aresztu śledczego.

Powrót na górę strony